Lednicko-valtický areál a Mikulov
Vyjeli jsme vlakem do zastávky Ladná.Ze začátku jsme se drželi trasy listopadového pěšího výletu,dojeli jsme k Janohradu a kolem Loveckého zámečku do Lednice.Po přestávce jsme pokračovali po polních a lesních cestách k Novému dvoru a kapli sv.Huberta. Odtud jsme kolem obrovského Dianina chrámu přijeli do Valtic. V tento den se ve Valticích uskutečnila přehlídka historických aut značky Citroen. Z Valtic jsme jeli po silnici do Hlohovce a k velmi pěknému Hraničnímu zámečku a kolem největšího moravského rybníka Nesyt do Sedlece. Do Mikulova jsme jeli kolem Nového rybníka a hlavně po tzv.signálce těsně kolem hranic s Rakouskem. Po přestávce v Mikulově jsme se opět po signálce do Březí a Dobrého Pole. Po ní jsme jeli dál do Brodu nad Dyjí, Pasohlávek Ivaně a Vranovic.
Ujeté km: 67
Počet účastníků: 26